Perly

Přemýšleli jsme, jak rozšířit naše služby a připravili jsme pro Vás speciální nabídku. Nabídka je opravdu nadstandardní! 

Nabízíme možnost nákupu jednotlivých perel, které si můžete nechat zasadit do jakéhokoli šperku, pearcingu nebo můžete použít na vyzdobení šperkovnic a luxusních pouzder. Uplatníte svou vlastní fantazii a výsledek bude odpovídat vaším představám. Nabízené sladkovodní perly jsou nejvyšší kvality AAA. K dispozici jsou různé barvy a velikost od 6 - 6.5 mm až do 8.5 - 9 mm. Perly jsou již navrtány do poloviny a připraveny k zasazení, takže nehrozí, že budou při zpracování poškozeny.

Věříme, že Vás naše nabídka osloví, popustíte uzdu své fantazii a výsledkem bude radost z tvůrčí práce, vlastní originální nápad a šperk na jehož vzniku jste se podíleli. Případné dotazy, které rádi zodpovíme, směrujte na email: prochazka@perfectpearls.cz nebo na naší facebookovou stránku.

Připravujeme další rozšíření naší nabídky. Pokud Vás zajímá tato oblast, sledujte naše stránky. Nebráníme se ani vašim nápadům, které by mohly naše služby zlepšit a přispět ke spokojenosti zákazníků.Seřadit podle:  Ceny Názvu Data
Nalezeno: 12 záznamů 1 2 Následující »
Perla černá 9 - 9.5 mm
Cena  1 400 Kč
Perla černá 8.5 - 9 mm
Cena  1 190 Kč
Perla černá 8 - 8.5 mm
Cena  800 Kč
Perla černá 7.5 - 8 mm
Cena  700 Kč
Perla černá 7.5 - 8 mm
Cena  700 Kč
Nalezeno: 12 záznamů 1 2 Následující »

Články